Rozvod kvůli tajnému milenci?

Už delší dobu to má mezi manželi vřít. Herečka LUCIE BENEŠOVÁ (45) se se svým manželem TOMÁŠEM MATONOHOU (49) údajně často hádá a jeden problém střídá druhý. Co je to tentokrát?

Patřili mezi nejharmoničtější páry v českém showbyznysu, ale v posledních měsících je u nich všechno vzhůru nohama. Herečka Lucie Benešová (45), která je známá ze seriálu Slunečná, se momentálně soustředí především na svou práci.

Také vás může zajímat ...

To má ale být proti srsti jejímu manželovi Tomáši Matonohovi (49), kterého můžete v televizi vídat jako moderátora pořadu Co na to Češi. Byl zvyklý, že se jeho manželka většinu času starala o děti a domácnost, ale teď jako kdyby najednou začala prahnout po kariéře.

To měl být snad úplně ten první problém. Tomášovi se zkrátka asi nelíbilo, jak Lucii sláva stoupla do hlavy. Navíc se Benešová téměř denně setkává se svou bývalou láskou Filipem Blažkem (46), což je Matonohovi pochopitelně taky nepříjemné.

Začal ji víc hlídat

Ze začátku se Benešová s Blažkem údajně nemohli snést a měli kolem sebe chodit po špičkách. Při natáčení seriálu panovala napjatá atmosféra, a pokaždé když Benešová přišla domů, začala se manželovi nejspíš svěřovat, jak to vedle Filipa bylo hrozné. Tomáš byl ale asi rád, že si bývalí partneři vůbec nerozumějí.

Přece jen moc dobře ví, jaká vášeň mezi nimi kdysi panovala. Jeho „radost“ ale netrvala příliš dlouho. Po pár natáčecích dnech se bývalí partneři začali normálně bavit a zřejmě se rozhodli zakopat válečnou sekyru.

Trapné ticho vystřídaly záchvaty smíchu a lichotky a v tu chvíli se Matonoha asi začal obávat. Když má čas, Lucii údajně na natáčení seriálu doprovází, to ale očividně dělá spíš víc škody než užitku.

Provokuje ho záměrně?

Matonoha asi očekával, že v jeho přítomnosti se k sobě bývalí milenci nebudou tak mít. To se ale šeredně pletl. Filip se s Lucií v jednom kuse směje, skládá jí poklony a oba zkrátka působí jako ti nejlepší kamarádi na světě.

To Matonohu samozřejmě mělo naštvat ještě víc. Proslýchá se však, že přesně to si Benešová přála. Provokuje snad svého muže záměrně, aby ho viděla žárlit? Nebyla by první ani poslední ženou, která by něco takového zkusila.

Tomáš měl po čas jejich manželství mnohokrát nutkání flirtovat s jinými ženami a mnohokrát to udělal jak za manželčinými zády, tak před jejíma očima. Nevidí v tom nic špatného. Lucie zřejmě využívá příležitosti a chce manželovi jeho chování oplatit, ale svému manželství tím rozhodně neprospívá, spíš naopak ho ještě víc pohřbívá.

Začala šíleně šetřit

Podle Matonohy se jeho manželka v poslední době chová celkově velmi divně. Jako kdyby něco tajila a bála se, že to někdo odhalí. Poslední dobou totiž měla také začít až příliš šetřit s penězi. Přiznala, že nerada plýtvá jídlem, a v tomto ohledu je dost přísná i na děti.

Když se něco nesní, tak Benešová zbytky nevyhodí, ale vytvoří z nich nový pokrm třeba i na druhý den.Nevyhazuje téměř nic, co zbyde, a když už je něco opravdu nepoužitelné, hodí to alespoň zvířatům.

Stejný scénář má platit, i co se týče vody a tepla, protože i v této oblasti má být herečka až přehnaně spořivá. Dřív taková údajně nebyla a jejím nejbližším nejde do hlavy, co se to s ní děje.

Vydělávají velké peníze

Benešová ale přitom něco takového rozhodně nemá zapotřebí. Seriál Slunečná je velmi úspěšný a ve sledovanosti už několikrát překonalo seriálovou jedničku Ordinaci v růžové zahradě. Lucčin plat ze seriálu je tedy velmi štědrý a měsíčně si má údajně přijít na částku převyšující sto tisíc.

Mimo to si ještě přednedávnem otevřela divadelní kavárnu, která jí také celkem slušně vynáší. Brzy ji chce dokonce přesunout do centra Prahy, aby vydělávala ještě víc. No a do toho se samozřejmě ještě započítá plat jejího manžela, který také není zrovna nízký.

Dalo by se tak říct, že si celkově žijí na dost vysoké noze. Jaký je tedy pravý důvod hereččina šetření? Asi chce být finančně soběstačná, aby měla otevřená zadní vrátka pro případný rozchod.

Chce odejít za jiným?

Benešová řešila s Matonohou v uplynulé době jen samé problémy a asi už je z toho unavená. Pořád patří mezi nejvíce atraktivní herečky u nás a muži se kolem ní jen točí. Ona se měla údajně do jednoho z nich zamilovat a chtěla by to s ním zkusit.

Nemá ale jít o nikoho ze světa showbyznysu a Lucie se nejspíš domnívá, že tento muž by se jí mohl daleko více věnovat. Našetřené peníze mají být určené právě pro něho. Nejde ale o nějaký podvod? Co když se herečka bláznivě zamilovala, rozbije své manželství a následně se ukáže, že dotyčný z ní jen chtěl vymámit peníze?

Benešová ale nejspíš ví, co dělá, a zmíněné spekulace vyšly z úst zlých jazyků, kteří jí závidí jak kariéru, tak i rodinu. Nic to nemění na faktu, že s manželem to není zrovna růžové.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...