Rozvod Morgana Freemana doprovázel brutální skandál!

Poprvé se vnučky pokusil zmocnit násilím, pak s ním šla dobrovolně!

Druhé manželství Morgana Freemana (82) trvalo hodně přes dvacet let. Během něho se stal velkou hvězdou a dostal Oscara – ale také udělal něco, co se nedalo odpustit!

Americký herec Morgan Freeman (82) se stal slavným až v pokročilém věku. Svět si ho všiml, když hrál jednu z hlavních rolí ve filmu Řidič slečny Daisy – a to mu bylo už přes padesát.

Také vás může zajímat ...

Za nehodou nebyla nevěra!

V té době byl Morgan podruhé ženatý. Jeho soukromý život byl dost divoký. Ještě za svobodna měl dvě nemanželské děti, o které se ale příliš nezajímal. S jedním z nich, synem, se dokonce setkal až po 34 letech! První manželství Morganovi vydrželo dvanáct roků. Jedním z důvodů, proč skončilo, byla hercova tehdejší závislost na alkoholu.

Myrnu Colley-Lee (79), která pracovala jako návrhářka kostýmů, si vzal v roce 1984, kdy to stále s jeho kariérou vypadalo všelijak. Myrna s Morganem zažila jeho vzestup ke slávě i skvělá 90. léta, kdy šel z jedné dobré role do druhé. Vztah vydržel téměř čtvrt století. Jeho rozpadu předcházel skandál, vlastně hned dva. V tom prvním byl, zdá se, Morgan nevinně.

V době, kdy už manželství s Myrnou směřovalo k rozvodu, měl těžkou autonehodu. Ve voze ale nejel sám, byla s ním v tu dobu jiná žena. Nehodu odnesl herec zlomeným ramenem a loktem a poraněnými zády. Auto bylo zcela zničeno. Novináři přišli okamžitě s historkou, že dotyčná žena byla Morganova milenka a že právě kvůli ní se oscarový herec rozvádí.

Pravda byla ovšem někde úplně jinde, a mnohem horší!

Spal s nevlastní vnučkou!

Morgan se totiž zapletl se svojí nevlastní vnučkou. Zní to docela drsně s ohledem na to, jaké slušňáky většinou herec ve filmech hrává. E´Dena Hines (+33) brala Morgana a Myrnu jako náhradní rodiče, protože u nich vyrůstala. Byla dcerou bývalé první Morganovy ženy. Chodila s ním na večírky a po jednom z nich se jí pokusil herec zmocnit. E´Dena to řekla Myrně a Morgan dostal pořádně vynadáno.

Později se ale už nevlastní vnučka nechala přemluvit, i když ještě nebyla plnoletá. Scházela se s Morganem k milostným hrátkám tajně v hotelových pokojích. Jakmile se to Myrna dozvěděla, manželství pro ni skončilo. V dnešní době, kdy podobné skandály stály popularitu nejednu hvězdu, by asi Morgan takovou věc neustál, tehdy mu to ale ještě z popularity příliš neukrojilo.

Příběh měl smutný konec, protože E´Dena si pak našla přítele, jenže nový vztah se jí stal osudným. Když se s přítelem rozešla, stala se obětí jeho brutálního náboženského násilí. Dotyčný muž chtěl totiž z dívky vyhnat ďábla. Zasadil jí proto obrovskou spoustu bodných ran. Hrůzný útok nemohla E´Dena přežít. Byla nalezena mrtvá před svým domem v New Yorku.

Morgana smrt jeho tajné milenky totálně zdrtila a těžko se z ní někdy úplně vzpamatuje!

Dostala spoustu peněz a také luxusní domy!

Jedním z důvodů, proč manželství Morgana Freemana s Myrnou zkrachovalo, bylo i to, že dvojice spolu přestala intimně žít. Vyústilo to v oddělené bydlení, ke kterému pár dospěl ještě před oznámením o rozvodu. Myrna ale na rozpadu vztahu nebyla nakonec škodná. Morgan si byl vědomý toho, že nese hlavní vinu a tak se nijak soudně nepřel o majetek.

Jeho exmanželka dostala téměř půl milionu dolarů v hotovosti a také luxusní domy v Los Angeles a na Panenských ostrovech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...