Rozvod po tolika letech manželství?

Manželství Michala Davida (59) a j eho manželky Marcely (58) patří mezi ta nejstabilnější v českém showbyznysu. Přesto je postihla nejedna partnerská krize a možná trvá dodnes. Pár nedávno oslavil 35 let společného soužití a Michal své ženě v příspěvku na sociálních sítích za vše poděkoval.

Tím trochu naznačil, že to s ním žena neměla lehké a to, že jsou stále spolu, bude hlavně o její toleranci. Proslýchá se, že věrnost zrovna není Davidova silná stránka. Nicméně čím vším si jejich manželství muselo projít? Nebylo toho málo a v jeden čas převažovaly spíš ty špatné časy než ty dobré.

Také vás může zajímat ...

V jednu chvíli to dokonce vypadalo kriticky, ale manželům se vždy podařilo problém nějakým způsobem vyřešit. Zatím.

Dceru jim sebrala leukemie

Když se Michalovi a Marcele narodila dcera Míša (†9), byli prý snad těmi nejšťastnějšími lidmi na světě. Nicméně po několika letech se ukázalo, že je jejich dcerka vážně nemocná. Míše diagnostikovali leukemii, což je forma rakoviny. Michal i Marcela byli prý zdrcení, smutní a především zoufalí.

Cítili se bezmocně, že dcerce nemohou nijak pomoct. I když Míša bojovala, svůj boj nakonec bohužel prohrála. V tu chví l i se manželům údajně zhroutil svět, což je i celkem pochopitelné. Po smrti malé dcerky se upnuli na tu starší, Kláru (30), a na jejího syna Sebastiana (9).

Lásku, kterou v sobě měli, prý potřebovali rozdávat dál, nechtěli se stát jen těly bez duše. Údajně to bylo jedno z nejhorších životních období, kterými si museli projít, a prý jednu chvíli uvažovali i nad tím, že by prý šli od sebe.

V jejich vztahu figuruje nevěra?

Pár let po obrovské tragédii se prý stalo něco, co Marcelu znovu položilo na kolena. Zjistila prý totiž, že jí měl být její manžel nevěrný. Když ho s tím konfrontovala, on sám se prý nakonec přiznal.

Údajně se to stalo jen jednou, a to na jednom z Michalových koncertů. Jeho manželka to nesla velmi těžce a v tu chvíli prý nevěděla, jestli má manželství s Michalem smysl. On ji prosil o odpuštění a ona mu také po čase odpustila.

Nicméně se proslýchá, že Michal nebyl ke své ženě úplně upřímný. Údajně jí měl být nevěrný víckrát a po svých koncertech vždy odchází někam dozadu s neznámými ženami. Těmto spekulacím však Marcela nevěří, a to i přesto, že se jí před lety sám Michal k nevěře přiznal.

Proslýchá se, že Marcela se prý už po všech těch letech rozhodla neplechy svého muže neřešit. Co dělá po koncertech, ji prý nezajímá. Tomu se ale těžko věří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...