Rozvod tajili přes rok!

Strávili spolu třináct let, ale poté nastal nečekaný konec. Herec a režisér ONDŘEJ SOKOL (49) má se svou dnes už bývalou manželkou KATEŘINOU LOJDOVOU (43) dvě děti. I tak se ale nakonec jejich cesty rozdělily.

Na první pohled to vypadalo, že jsou pro sebe stvořeni. Krásná herečka Kateřina Lojdová (43) po boku charismatického herce a režiséra Ondřeje Sokola (49) jen zářila. Poznali se v době, kdy dokončila konzervatoř a nastoupila do divadla v Mladé Boleslavi.

Také vás může zajímat ...

Jejich rozvod byl pro mnohé šokem

Ondřej ve stejnou dobu dostudoval DAMU a své první režisérské angažmá měl také tam. Netrvalo dlouho a bezhlavě se do Kateřiny zamiloval. V té době Ondřej randil s dcerou Ivy Janžurové (79) Sabinou Remundovou (48). Tu ale kvůli Lojdové nakonec poslal k vodě.

Hází to jeden na druhého

Ondřej s Kateřinou spolu chodili dva roky. Sokol si byl svou láskou natolik jistý, že ji požádal o ruku. Ona nadšeně souhlasila a konala se svatba. Manželé to vzali hezky popořadě, po svatbě se jim narodili dvě děti, Ester (18) a Adam (14).

Po jedenácti letech se ale náhle rozešli. Rozvod se jim podařilo celý rok před veřejností tajit, ale pravda nakonec vyplula na povrch. Proč se ale rozhodli podepsat rozvodové papíry?

To dodnes není úplně jasné. Kateřina mluví o tom, že Ondřej není schopen partnerského života kvůli své náročné práci. A Ondřej zase o Kateřině mluví ve smyslu, jako kdyby si našla milence a rozbila rodinu.

Ondřej podle ní není schopen partnerského života.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama