Rozvod už je na spadnutí?

Zdá se, že herečka Catherine Zeta–Jones (49) a herec Michael Douglas (74) mají velkou krizi. Když Douglasovi v roce 2013 diagnostikovali rakovinu hrtanu, Catherine při něm stála, ale poté, co se dal trochu do pořádku, se s herečkou dohodli, že se od něj odstěhuje.

Také vás může zajímat ...

Po půl roce se k němu zase vrátila. Její výkyvy nálad byly prý způsobené tím, že Catherine trpí maniodepresivní psychózou. Kvůli ní tak potřebuje být věčně sama. „Žijeme v otevřeném vztahu. Jeden druhému v ničem nebráníme. Takový je dnešní svět,“ řekla herečka.

Od té doby je jejich vztah jako na houpačce. Jednou jsou nahoře, jednou dole a v poslední době už vedle sebe jen živoří. Proslýchá se, že jejich vztah je na tom nyní velmi špatně. Dokonce to prý došlo už tak daleko, že se schyluje k rozchodu. Opravdu se rozejdou, nebo spolu i přes to všechno zůstanou?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...