Rozvod Věry Martinové: rozdělila dcera své rodiče?

Donutila je k rozvodu?

Věra Martinová.

Před rokem vyrukovala VĚRA MARTINOVÁ (56) s oznámením, že po 26 letech manželství s bubeníkem JAROSLAVEM PETRÁSKEM (65) jdou od sebe. „Žili jsme vedle sebe a vznikla tam určitá alergie, ale my jsme to neřešili,“ říká první dáma české country ve stručnosti, co bylo příčinou jejich rozchodu. Nebyl ale za krachem jejich vztahu někdo třetí?

Milenci jsou zobliga

Ještě než Martinová ohlásila, že se bude rozvádět, už randila s novým milencem. Ten v rozkolu prsty ale zřejmě nemá.Dcera Martinové a Petráska ANEŽKA( 22) prozradila, že se jí rozchodem rodičů značně ulevilo. Je tedy možné, že v manželství bylo jednoduše dusno delší dobu a byla to právě dcera, která své rodiče dokopala k tomu, aby šli od sebe. Teď jsou prý všichni spokojení.

Koncert Very Martinove
Dcera Věry Martinové Anežka.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...