Rozvodu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance předcházela veřejná válka na sociálních sítích!

Během rozvodové bitvy nechal Tomáš zadržet v Kanadě pasy obou synů!

Vztahu Tomáše Plekance (37) s Lucií Vondráčkovou (40) nedávali nejprve lidé z jejich okolí příliš mnoho šancí do budoucna. Zpětně se ukázalo, že měli pravdu, i když uvedená dvojice k ní dospěla až po několika letech.

V době, kdy Lucie Vondráčková (40) potkala svého budoucího manžela a otce svých dětí Tomáše Plekance (37), měla už za sebou několik vztahů, které nakonec nevyšly.

Také vás může zajímat ...

Chodila s hercem Michalem Dlouhým (52), údajně i s fotbalistou Tomášem Ujfalušim (42) a nakonec s krasobruslařem Tomášem Vernerem (34). Po dvou mužích se stejným křestním jménem přišel třetí, a tím byl právě Tomáš Plekanec.

Tajná svatba všechny překvapila

K osudovému setkání nemuselo vůbec dojít. Bylo to na jedné akci, kam se Lucii příliš nechtělo a odkud už skoro odcházela. Tomáš ji tam spatřil a chtěl se seznámit. První rozhovor se moc nepovedl, i kvůli tomu, že na nějaké dlouhé řeči hokejista nebyl.

Oba si ale byli sympatičtí a tak dali možnému vztahu šanci. Problémem trochu bylo, že Tomáš byl jako sportovec pracovně vázán v Kanadě, zatímco Lucie si budovala svoji kariéru v Česku. Většina známých proto dvojici prorokovala, že spolu příliš dlouho nevydrží.

O to více museli být překvapeni, když se Tomáš a Lucie vzali. Tajná svatba se odehrála v kapli Svaté Kláry v pražské Troji. Svůj vztah pak pár zpečetil narozením syna. Po čase k němu přibyl ještě bratříček. Vypadalo to, že se Lucie s Tomášem skutečně našli a zůstanou spolu napořád.

Kdo za to mohl?

V Kanadě, kam se Lucie za Tomášem přestěhovala, si musela zvyknout na hodně drsnou zimu i na to, jaké to je starat se o domácnost. Dávalo jí to zabrat, ale zvládala to. Obětovala svoji kariéru rodině, zatímco Tomáš dále zářil jako hokejista v prestižní soutěži NHL.

Po několika letech ale následoval šok, když Tomáš na sociálních sítích oznámil, že manželství se rozpadá. Začal se objevovat po boku tenistky Lucie Šafářové (33), takže se zdálo, že právě ona byla důvodem blížícího se konce hokejistova vztahu s Lucií.

To ale jak Tomáš, tak Lucie popřeli s tím, že chodit spolu začali až poté, kdy bylo jasné, že se Tomáš rozvede. Důvodů bylo asi víc, jedním z nich mohl být i špatný vztah sportovce se svým tchánem. Tomáš a Luciin otec, hudebník Jiří Vondráček (69) se opravdu moc nemuseli. Rozchod ostře sledovaného páru se ale neobešel bez vzájemných útoků.

Ty se odehrávaly hlavně prostřednictvím médií a sociálních sítí. Tomáš tvrdil, že Lucie se o jejich dva syny nestarala tak, jak si představoval. Svěřovala je prý příbuzným nebo chůvám, které všechno zabezpečovaly.

Prohodili si role

Během rozvodové války docházelo i k nepěkným situacím, které by se asi stávat neměly. Tomáš nechal například soudně zadržet pasy svých synů a ti tak nemohli vycestovat s Lucií mimo Kanadu. Zpěvačka si přála vzít oba potomky na exotickou Kubu za teplem.

Měla už zaplacené letenky, ale nebylo jí to nic platné. Navíc si oba manželé tak trochu prohodili role. Zatímco předtím byla Lucie v Česku a Tomáš hrál hokej v Kanadě, nyní to bylo naopak. On se vrátil domů a pokračoval ve sportovní kariéře u nás, zatímco Lucie zůstala za oceánem.

Tam se sice také pokoušela o nějaký průlom hlavně po herecké stránce, ale tyhle pokusy nedopadly moc dobře. Komedie Dokonalý polibek, která se dostala i do našich kin, byla spíš odstrašujícím příkladem, jak podobné filmy nemají vypadat.

Oba rozcházející se partneři si naštěstí nakonec uvědomili, že musí brát ohled hlavně na děti a po roční válce se domluvili, že všechny své spory ukončí. Zakopali válečnou sekyru, domluvili se i na rozdělení majetku a jedna pohádka o celoživotním vztahu tak definitivně skončila i papírově.

S novou partnerkou neustále přejížděl mezi dvěma městy!

Vztah s Lucií Šafářovou dovedl Tomáš Plekanec nakonec až k tomu, že mu tenistka porodila holčičku. Lucie kvůli hokejistovi ukončila svoji sportovní kariéru. Vedle Tomáše se musela přizpůsobit jeho toulavému způsobu života.

Hrál totiž hokej za brněnský tým, ale synové, které má s Lucií Vondráčkovou, byli v Praze, takže to znamenalo neustálé pendlování mezi oběma městy. Vše se pak vyřešilo, když letos v létě Tomáš svoje angažmá v Brně ukončil kvůli své nemocné mamince.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama