Rozzlobená Pawlowská bouchla do stolu: Dost!

Už toho má až nad hlavu! Moderátorku a spisovatelku Halinu Pawlowskou (62) už vážně rozpaluje doběla, jak se všichni zajímají jenom o její nadváhu. Prý je na ni mnohem víc zajímavějších věcí, o kterých stojí za to mluvit.

„Strašně mě nebaví se o tom bavit pořád dokolečka. Copak si na to lidi už nezvykli? Jsou Češi tak strašně pitomí, že se chtějí posmívat někomu, kdo vybočuje z normy?“ rozohnila se temperamentní moderátorka na všechny kolem. A co jí na tom všem nejvíc ze všeho mrzí?

Že i když je prý jednou z nejčtenějších spisovatelek, získala několik cen a založila tři časopisy i svou vlastní módní značku, všechny kolem zajímají daleko víc její nadbytečná kila.

Také vás může zajímat ...

Co s tím tedy Halina hodlá udělat? Udělá tomu ráznou přítrž? Pro začátek dala všem najevo, co si o tom myslí! O své prostorové nepřehlédnutelnosti prý ví a sama si ráda čas od času udělá ze sebe dokonce i srandu na tohle téma, ale některé pokusy upozornit na její nedostatky považuje už prostě za trapné! Pomůže tohle Halině od prostořekých jazyků?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...