Rozzuřená exmilenka: DiCaprio mě urazil!

Zpověď bývalé exmilenky Leonarda DiCapria (41) vynesla na světlo povážlivé skutečnosti o tom, jak se hollywoodská hvězda chová poté, co se pohlavně uspokojí.

Zmíněná stěžovatelka nezveřejnila své jméno, patrně proto, že se nechce stát terčem posměchu. „Nebyl ke mně jen trochu neslušný, urazil mě,“ prohlásila dívčina. Patrně to prý bral tak, že už jen jeho pozvání do apartmá je pro ni dostatečným vyznamenáním. Když prý bylo po všem, Leonardo ji úplně ignoroval, dal si na uši sluchátka s muzikou, zavřel oči a inhaloval „trávu“ z vaporizéru.

„Ani se na mě nepodíval, vůbec jsme nemluvili. Nemohla jsem tomu uvěřit,“ lká zhrzená milenka. Doufala-li v nový vztah, pak je nutno jí šetrně připomenout, že herec už odkopl např.

Naomi Campbel (46), Giselle Bündchen (35) či Kelly Rohrbach (26).

Také vás může zajímat ...

Gisele Bündchen

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...