Rozzuřená Gregorová brání svého kolouška

Měla to být příjemná návštěva premiéry dlouho očekávaného muzikálu Fantom opery. Místo toho se ale herečka Hana Gregorová (66) pořádně pustila do přítomných fotografů, kteří jim nedali ani malou chvilku pokoj.

„Jste normální? Uhněte, ať můžeme projít,“ rozčilovala se o přestávce, když si se svým milencem Ondřejem Koptíkem (34) chtěla v klidu na balkóně vykouřit cigaretu. Oběma jim to přitom náramně slušelo. Ondra dostal na noc dioptrické brýle jako správný intelektuál a raději z něj za celý večer nevypadla delší souvislá věta.

Také vás může zajímat ...

Tak proč se Hanka nechtěla víc předvádět? Bála se snad, že její přítel zase vypustí před novináři nějakou nechutnost? Ten má ale od své drahé polovičky stále zakázáno se po jeho básnických excesech veřejně vyjadřovat.

Jisté je jen jedno. V téhle dvojici velí korpulentní herečka a Ondra zjevně přijal roli poslušného přítele. Nebo se máme už brzy zase na co těšit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...