Rudá rtěnka je hitem podzimu!

Možná vás to překvapí, ale letošní podzim nebude jen v barvách typických pro toto roční období. Mezi ně mimochodem patří tmavě zelená, cihlově nebo vínově červená, hnědá nebo hořčicově žlutá. Chladnější počasí navíc vybízí k silnějšímu líčení, které jsme si třeba během léta vzhledem k vysokým teplotám nemohly dovolit.

Hitem letošního podzimu jsou sice tmavší odstíny rtěnek, bát se však nemusíte ani nestárnoucí rudé klasiky.

Také vás může zajímat ...

Moderní matná, nebo klasicky lesklá?

V nepatrné výhodě jsou nyní matné odstíny. Ovšem pro ty, kdo mají rádi mladistvější vzhled a chtějí, aby jejich rty působily šťavnatě, jsou vhodné lesklé varianty rtěnek. Navíc záleží i na dispozicích vaší tváře. Pamatujte, že lesklá rtěnka rty opticky zvětší, matná je zase zúží. Je tedy jen na vás čemu dáte přednost. Chcete-li, aby vám rtěnka vydržela co nejdéle, pak sáhněte raději po matné.

Je ale lepší ještě před samotným nanesením rty zjemnit balzámem, protože matné rtěnky vysušují.

Kouzlo v detailech

Jakmile se rozhodnete sáhnout po červené rtěnce, pamatujte, že k ní bohatě stačí velmi jemné líčení. Kouzlo je totiž v detailech, a tak nezapomeňte třeba na perfektně upravené obočí a řasenku. Víc není vůbec třeba. Vaše rudé rty budou totiž tou hlavní ozdobou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...