Ruší koncerty

TK k Avon Pochodu 2015 se uskuteŤnila 9. 4. 2015 v praěskťm klubu Hard Rock Cafť.

Všichni fanoušci Lenky Filipové (64) mají velký strach. Zpěvačka totiž ruší svoje naplánované koncerty a dokonce ani nevystoupila na benefiční akci Světlo pro Světlušku. „Skolila mě chřipka. Bylo by nezodpovědné, kdybych šla mezi lidi,“ vysvětlila zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Za normální situace by se z chřipky nedělal takový povyk, nicméně Filipová je jiný případ. Na přelomu let 2016 a 2017 bojovala s velmi vážnou nemocí, kvůli které jí následně selhávala imunita a dá se říci, že se dokonce bála o život.

Vypadávaly jí vlasy a musela na veřejnosti chodit s parukou. Pokud by se jí tak opět přitížilo, mohlo by to být tentokrát mnohem horší. Je tedy obdivuhodné, že Filipová jako jedna z mála celebrit dokázala říct dost a raději dává přednost svému zdraví než práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...