Rychlá cesta ke krásnému obočí!

Pokud je právě obočí vaším kamenem úrazu, je tento článek přesně pro vás. Poradíme vám, jak si obočí udržovat, aby vypadalo krásně.

Bude si na to ale muset udělat trochu více času. Bez toho to nepůjde. V první řadě byste se měla trochu pokoukat, co se nosí. Nemusíte za každou cenu jít s posledními výstřelky módy, ale přece jen jiný tvar obočí se nosil kdysi a jiný se nosí teď.

Také vás může zajímat ...

Podle toho pak přizpůsobíte i jeho celkovou úpravu. Záleží také samozřejmě na tvaru vašeho obličeje. Vytrhávejte ho zespodu Základním pravidlem číslo jedna je nevytrhávat jednotlivé chloupky seshora. Ale zvolit naopak opačný směr.

Začněte je touto technikou vytrhávat od těch, co jsou nejtmavší a jsou tudíž nejvíc vidět. Pak teprve přejděte na méně výrazné světlejší chloupky. Tím nejlépe udržíte žádaný tvar obočí. Konečnou úpravu provedete kartáčkem.

Případně trochu zafixujeme lakem. Jak ho dobarvit? Sáhnout můžete po praktické tužce na obočí, nebo například gelu. Důležitější je ale vybrat si správný odstín k vašim vlasům. Ty by měly být vždy o jeden až dva odstíny světlejší.

V případě hodně světlých vlasů volte naopak výrazně tmavší k docílení kontrastu. Obočí nevyplňujte celé, ale dělejte spíše menší čárky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama