Rychlé kosmetické vychytávky

Míchaná vajíčka na vlasy

Stačí, když si rozklepnete a rozmícháte dvě vajíčka a nanesete si je na vlasy od kořínků až ke konečkům. Vlasy si zabalte do potravinářské fólie a nechte vaječnou masku dvacet až třicet minut působit. Poté si umyjte vlasy, jak jste zvyklá. Díky vejcím budou vlasy mnohem zdravější a pevnější.

Také vás může zajímat ...

Rozmačkané avokádo

Jedno rozmačkané avokádo dokáže s vaší pletí hotové zázraky. Když ho ještě smícháte s medem a nanesete na pokožku, už za pár dní bude vaše pleť zářit.

Okurky na osvěžení

Plátek salátové okurky na každé oko vás zbaví kruhů pod očima, zašedlého očního okolí i únavy. Před použitím nechte okurku pořádně vychladit a na očích ji nechte působit, dokud vás bude chladit.

Lógr na prokrvení

Kávovou sedlinu rozhodně nikdy nevyhazujte. Použijte ji na promasírování dolních i horních končetin. Díky tomu se vaše kůže pořádně prokrví a zbavíte se odumřelých kožních buněk. Vlasový zábal z lógru navíc díky kofeinu pomáhá proti vypadávání vlasů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama