Rychle proti únavě

Okno dokořán

Únava může být reakcí těla na úbytek světla a tělu nějaký ten čas trvá, než si zvykne na přechod ze slunečného léta do sychravého podzimu. Jakmile se vám začnou klížit oči, zkuste otevřít okno, zhluboka dýchat a pár minut se protahovat.

Také vás může zajímat ...

Svižná chůze

Jen málokdo z nás si uvědomuje, že naše tělo je uzpůsobeno k tomu, aby se pohybovalo. Jenže my většinu času místo toho trávíme za pracovním stolem nebo u televize. Tím si uzavíráme přirozený tok energie. Až na vás zase padne únava, zkuste vyrazit na krátkou procházku.

Bylinky

Za únavou může stát i nedostatek některých vitaminů a minerálů. Především málo železa. Zkuste ho tedy doplnit třeba formou svačiny s obsahem ořechů, rozinek či třeba meruněk, a jste-li ve stresu, uvařte si vejce, brambory či luštěniny, které jsou bohaté na vitaminy skupiny B.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...