Rychlý líbal po představení fanynku!

Co mu na to asi doma řekla žena?!

Rozvášněný Rychlý od fanynky facku nedostal!

V Českém Krumlově, kam minulý týden vycestoval seriálový primář gynekologie PETR RYCHLÝ (50), bylo díky herci pěkně veselo. Nejenže se během generální zkoušky na otáčivém hledišti ztratil, ale později během představení neudržel své emoce na uzdě a vrhl se na jednu z nic netušících divaček.

Dvojrole Jindřicha VIII. a hostinského Jindry herce natolik rozvášnila, že zatoužil po polibku. „To byla taková moje spontánnost,“ vysvětloval honem Rychlý a dodal, že když prostě viděl, jak se divačka tváří pozitivně, tak ji prostě musel políbit.

Měl štěstí, facku od ní nedostal, co se ale dělo potom doma a jestli se manželce se svým veřejným projevem pochlubil, už bohužel nevíme.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...