Rychlý make-up pro horké léto

Proč změnit oblíbené provedení vašeho stávajícího make-upu? Hlavně proto, že se vám teď v létě na dovolených a výletech bude lehčeji nanášet. Navíc je lehký, zmatní vám pleť a zároveň vás rozzáří.

Fígl je v tom, že místo klasického make-upu v tubě budete moci zdokonalující krém nanášet na obličej pomocí praktického kapátka.

Když to bez něj nepůjde

Make-up v jemných malých kapičkách je určen především těm z vás, které si bez něho neumí představit ani jeden horký letní den. Než na sebe nanášet tuny zmatňujícího krému, nechte se raději inspirovat lehkými přípravky. Jejich složení je dostatečně tekuté a vláčné.

Také vás může zajímat ...
Hromadu líčidel si schovejte až bude zase větší zima.
Hromadu líčidel si schovejte až bude zase větší zima.

Jak na to?

V momentě, kdy se rozhodnete před odchodem z domu nalíčit, sáhněte po praktické pipetce. Ta vám přímo odměří dostatečné množství make-upu na dokonalé nalíčení. Bude vám tak stačit opravdu jen několik málo kapek na čelo, tváře, nos a bradu, kterými krásně zakryjete případné nedostatky pleti své tváře a dekoltu.

To, že i přes tenkou vrstvu budete vypadat naprosto přirozeně a nenalíčeně, vůbec není na škodu.

V létě navíc obecně platí, že zdravě opálená pokožka příliš líčidel nepotřebuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...