Rýsuje se jí také nový vztah?

Kdyby si zpěvačka Lucie Vondráčková (39) našla novou lásku, nikdo by jí to přeci nemohl mít za zlé. Její manžel Tomáš Plekanec (36) už dávno čeká dítě se svou milenkou Lucií Šafářovou (32) a zdá se, že už se v životě posunul dál.

O to samé se očividně snaží i Vondráčková a konečně se jí to začalo dařit. Poslední dobou se o ní mluví především ve spojení s učitelem parkuru Tomášem Zonygou (26). Poznali se na jednom z tréninků, protože Tomáš trénuje oba dva její syny.

Také vás může zajímat ...

Údajně si okamžitě padli do oka a od první chvíle si měli co říct. Tomáš skvěle vychází i s Lucčinými syny, kteří mají Tomáše velmi rádi a tréninky s ním si nemohou vynachválit.

Prý jsou jen přátelé

Oba však kolem svého vztahu tak trochu mlží. Tvrdí, že jsou pouze přátelé, kteří si skvěle rozumí. Nedávno spolu však odletěli do Montrealu, kde spolu natáčí nový film. Oba tvrdili, že bydlí odděleně, ale vyšla najevo informace, která tomu nenasvědčuje. Podle jednoho všímavého fanouška bydlí totiž ve společném pronajatém bytě.

Každé ráno z něj prý společně odejdou a večer se tam vrátí.

Neustále se spolu smějí a prý by jim to jako páru náramně slušelo. Lucie jako kdyby vedle Tomáše znovu naš la svou ztracenou jiskru. Zpěvaččini fanoušci si navíc myslí, že Lucie nemá co tajit. Sama je už dlouho a není nic špatného na tom, že jí někdo dělá společnost. Nicméně Lucie si stále stojí za tím, že mezi Zonygou a jí se neodehrává žádný románek.

Má o ni zájem?

Tomáš se zanedlouho k jejich vztahu také vyjádřil a celkem překvapivě. Vysportovaný trenér se také držel verze, že s Luckou spolu nic nemají.Ona si prochází těžším životním obdobím a on se jí snaží alespoň trochu zlepšit náladu. Prý jí chybělo, aby jí někdo chválil jídlo a aby se za ní někdo postavil a zastal se jí. A přesně to se pro ni prý snaží dělat.

Čas s ní tráví moc rád a troufá si říct, že i ona s ním. Na otázku, zda by mezi nimi v budoucnu mohlo něco být, odpověděl, že jeden nikdy neví, co se může stát. Také zavtipkoval, že za pár měsíců už si spolu možná budou hrát i na doktory, čímž Vondráčkovou pobavil.

Zatím se tedy zdá, že Zonygu bere jen jako příjemné rozptýlení, ale na vážný vztah se stále ještě necítí připravená. Navíc ji tíží to, že se rozvod stále táhne a ona je stále vdanou paní. Tomáš Zonyga však šlechetně stojí po jejím boku a možná časem, až bude po rozvodu, se ti dva dají dohromady.

Koneckonců, Zonyga se tomu podle jeho a známých přátel nijak nebránil, naopak se těšil, co jim budoucnost přinese.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...