Rytmus se už oklepal

Krátce poté, co rapper Rytmus alias Patrik Vrbovský (41) a zpěvačka Dara Rolins (45) oznámili rozchod od stolu i lože, vypadalo to, že Rytmus hledá způsob, jak zapomenout.

Navštěvoval boxerské turnaje, cestoval, přičemž se opálil jak Zulukafr, až se mu to zapomínání, zdá se, povedlo velmi dobře. Podle posledních zpráv má v radaru vnadnou moderátorku SuperStar Jasminu Alagič (28), které prý dal ohledně profese cenné rady. O čem všem jí radí, nevíme, ale tráví spolu hodně času, což neuniklo bývalce Daře, která nový bosensko-maďarský objev Rytmusovi vřele doporučuje! „Sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní taky zamilovala,“ říká zpěvačka velkoryse. Chce už mít doma prostor pro svoji novou lásku, modela Davida Meszarose (29)? Nebo někoho jiného?

Sympatické děvče může Dara vřele doporučit.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...