Rytmus: Ulovil mladou moderátorku SuperStar?

Nejsou tomu ani dva měsíce, co světem prolítla zpráva, že na oko ideální pár tvořený zpěvačkou Darou Rolins (45) a zpěvákem Rytmusem (41) je již minulostí. Rytmus očividně nedokáže dlouho vydržet sám a zlomené srdce si již léčí u nové lásky.

Tentokrát se však nejedná o starší krásku, jakou byla Dara, ale o 13 let mladší modelku a moderátorku Jasminu Alagič (28). Expartnerka Rolins, která se s Rytmusem údajně rozešla v dobrém, prý o zpěvákově náklonnosti k Jasmině ví, ale hlavu si z toho nedělá.

Také vás může zajímat ...
Jasmina vztah s Rytmusem popírá.

„Nehroutím se z toho. Patrik mi to sám říkal, když jsme se nedávno viděli,“ přiznala Rolins. Sama ještě dodala, že se s Jasminou sama setkala na jedné akci a prý to není žádná hloupá nána, ale normální děvče.

Že by překvapivě klidná Dara tušila, že Rytmuse touha po mládí rychle přejde a vrátí se ke starším dobrým zkušenostem zpátky k ní?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...