S blondýnou asi nikdo nevydrží

Najde někdy zhýčkaná dcera Veroniky Žilkové (59) stabilního a milujícího partnera?

Velké vášně a pak hned vzápětí drsné rozchody, to je ve stručnosti osobní život moderátorky Agáty Hanychové (35).

Po několika krátkých a nevydařených známostech se honosila konečně tou správnou partií, filmovým producentem Tomášem Sobolou (43). Neví se sice, co přesně kdy produkoval, známá filmová databáze ho nezmiňuje, ale jisté je, že „ten pravý“ vztah jako obvykle nepřežil ani půl roku.

Také vás může zajímat ...
Tomáš Sobola (43)

A to si kvůli Tomovi Agáta ostříhala vlasy a odbarvila se na blond. Teď je ovšem naštvaná na celý svět a nikoho nechce vidět. „Na chlapy už kašlu, prostě to neklapalo,“ prohlásila s tím, že jediným mužem v jejím životě bude odteď už jen její syn Kryšpín (9).

Dodejme, že ani její exmanžel Jakub Prachař (37) na tom s novými vztahy není líp. Ale ve frekvenci stále nových a vzápětí bývalých známostí je jeho bývalka zkrátka nedostižná. Tím velmi trápí svoji maminku Veroniku Žilkovou (59). Každý muž má s Agátou dvě jistoty: stane se hrdinou sociálních sítí a pak buď uteče, nebo je poslán kamsi…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama