S chlapama to nikdy neuměla

Z bolestného rozchodu s Davidem Prachařem (60) si Dana Batulková (61) odnesla nejedno poučení. Přesto se do dalšího manželství rozhodně nijak nežene. Se současným partnerem Ondřejem Zajícem (49) je prý spokojená, přesto se občas neubrání pochybnostem.

Jak se totiž nedávno svěřila, s muži to zkrátka neumí. Mezi ženami se necítí „Ženskému světu nakupování a šminek jsem nikdy moc nerozuměla,“ přiznává Batulková, která prý vždycky cítila, že má spíš mužskou duši.

Také vás může zajímat ...

S tím souvisí zřejmě i hereččino nepříliš ženské vystupování. Stylem oblékání a úpravou svého zevnějšku si Batulková totiž hlavu nikdy příliš nelámala. Kalhoty a minimum líčidel zřejmě nijak neuchvátilo ani jejího bývalého muže, který podle všeho toužil mít doma krásnou ženu.

O poznání lepší Dnes s odstupem času si asi herečka uvědomila, kde celou tu dobu dělala chybu. Jak je vidět, tak o vzhled začala velmi dbát. Možná, že se obává, aby v jejich vztahu nezačal páchat zlo velký věkový rozdíl, a Dana by tak mohla přijít i o Zajíce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...