S cizím chlapem v posteli a partner to režíruje

Choulostivé problémy řeší hvězda seriálu Sestřičky Sandra Nováková. Dostává se do nesmírně pikantních situací, které si většina jiných žen vůbec neumí představit.

Je známo, že Sandřiným životním partnerem je režisér Vojtěch Moravec (33) – a právě ten Sestřičky režíruje. Po večerech oba dílo sledují doma v televizi. Scénář je však postavil před zapeklitou věc: Sandřina postava, doktorka Saša Růžičková, se zamilovala do zdravotního bratra Lukáše Hartmana, kterým je Jan Nedbal (30). Děj dvojici strčil do postele. Diváci to rádi, herečky méně.

Také vás může zajímat ...

A už vůbec ne ty, které režíruje manžel anebo partner.

Vojto, jdi ven!

„Řeknu Vojtovi, aby šel večer ven. Nebudeme se na to společně dívat, rozhodně ne,“ vyjádřila se herečka k dílu s postelovou scénou. Peprná podívaná, během níž ze sebe divoce se líbající herci strhávají šaty, diváky asi potěšila, pro Sandřina partnera to ale žádná radost není. „Musíme se od toho oprostit. Nejsem to já, je to role,“ říká Sandra. „A Vojta je profesionál.

Ve filmu Matky mám velkou líbačku s Vaškem Neužilem, a tu Vojta vrátil, chtěl ji natočit víckrát i z bližších úhlů.“

Snaží se to oddálit

Sandra tvrdí, že svlékání před kamerou nemá ráda, ovšem zas taková stydlivka nebude. Zahrála si prostitutku, ve filmu Pusinky se svlékla, leccos odhalila rovněž ve snímku Protektor. V seriálu Modrý kód se líbala s Ondřejem Rychlým (28) jako o život. Při milostných scénách ale trpí: „Ve dvou, i když je na place víc lidí, kdokoli, ten stud tam je. Stydím se.

Vždycky se tak blbě usmívám, snažím se to oddálit.“ Nedávno ale zveřejnila odvážný snímek, aniž ji k tomu kdokoli nutil.

Jisté je, že otec jejího syna Mikuláše (4) nebude žárlivý, v takovém případě by se musel zbláznit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama