S dobrosrdečným drsňákem už plánuje rodinu

Pohledná blondýnka by mohla mít každého, na koho si ukáže. Moderátorka EVA PERKAUSOVÁ (26) je ale už víc než tři roky ve šťastném vztahu s podnikatelem IVANEM HECKEM (38). Jakými vztahy si v minulosti prošla?

Mladá moderátorka má slabost pro vlivné a bohaté muže, kteří by jí mohli poskytnout život v luxusu. Eva Perkausová (26) je ale nyní ve šťastném vztahu se svalnatým Ivanem Heckem (38), který podniká ve stavebnictví a očividně jí vyhovuje jak po finanční stránce, tak i po té povahové.

Také vás může zajímat ...

I když je nyní Eva podle všeho šťastná, v minulosti jí mělo dělat problém vydržet po boku jednoho partnera a být mu věrná. Možná ale na její chování mělo vliv její dětství, které nebylo zrovna zalité sluncem.

Podepsal se na ní rozvod rodičů?

Perkausová dlouhou dobu zapírala svého tatínka Ladislava Perkause (68) a spoustu lidí tak začalo zajímat, jakého kostlivce ve skříni Perkausová skrývá a jaké je jejich rodinné tajemství. Rodiče se jí rozvedli, když bylo Perkausové třináct let.

„Vzpomínám na nešťastnou mámu a jak jsem byla smutná, že jí nemůžu pomoct,“ svěřila se v jednom rozhovoru. Její otec měl být „vekslák“ první třídy, což o sobě tvrdí i on sám. Eva s ním nejspíš nechtěla mít nic společného, aby jí nijak nepokazil její budoucí mediální kariéru.

Údajně Perkausovou proti otci štvala i její maminka Eva a Ladislava to dodnes velmi mrzí. S dcerou má být ale dnes už v častějším kontaktu, i když to blondýnka stále popírá. To, že byla v pubertě tak divoká, je nejspíš následek právě bolestného rozchodu rodičů.

Už v šestnácti letech totiž nafotila snímky pro pánský časopis Playboy, díky kterému se dostala do povědomí mužů.

Rozjel její kariéru

Eviným prvním oficiálním partnerem byl podnikatel Antonín Charouz (66). Pro její kamarády a rodinu to byl tehdy velký šok. Charouz byl o několik desítek let starší a Perkausová byla v očích mnoha lidí zlatokopkou. S movitým podnikatelem byla ale nakonec ve vztahu tři roky.

Pomohl jí rozjet kariéru a byl to údajně také on, kdo jí zařídil pozici moderátorky v pořadu TopStar Magazín. Tehdy to pro ni byla přímá vstupenka do světa showbyznysu. Svému partnerovi za to byla nesmírně vděčná.

Příliš velkoryse se mu ale neodvděčila. Charouz se s ní po třech letech rozešel a důvodem měla být nevěra. „Ano, skutečně nás s Perkausovou pojil tříletý vztah. Já jsem ho ale ukončil po zjištění, že nejsem jediný, s kým se vídá,“ šokoval tehdy bohatý podnikatel. Zároveň pronesl, že jí rád pomohl k její vysněné kariéře, ale teď už je to na ní.

Další boháč byl na obzoru

Eva ale dlouho sama nezůstala. Klofla producenta a mecenáše Pavla Páska (53). Pravděpodobně se setkali při natáčení komedie Kaměňák 4, kde oba dva hráli. Pásek o ní tehdy mluvil jako o fajn holce, se kterou ještě po natáčení chvíli spolupracoval.

Tou spoluprací měl zřejmě na mysli vztah, který ale bohužel netrval příliš dlouho. Šlo spíš o takový dočasný románek. Vášeň mezi nimi měla po čase vyprchat a Eva usoudila, že je čas zalovit zase v jiných vodách.

Přebrala chlapa sestře Krásná moderátorka se dala dohromady s dalším bohatým mužem, který se jmenoval Karel Kuba (46). Nebylo by na tom vlastně nic divného, ale jejich vztah měl jeden háček. Eva si totiž s Karlem začala i přes to, že to byl bývalý manžel její sestry Moniky (46).

To svědčí o její velké citové nevyzrálosti. Tehdy se kvůli tomu strhla obrovská mela a Monika se nebála říct svůj názor. „Podle mě s ním bude do té doby, dokud jí bude dávat dárečky a hýčkat si ji.

A on s ní je možná proto, že jsme si podobné a přijde mu, že asi ve mně něco ztratil,“ prohlásila před lety Monika. Na její slova postupem času skutečně došlo a její mladší sestřička zůstala znovu sama. Samozřejmě ale ne na dlouho.

Schytala chronického žárlivce

Dalším mužem, který si mohl moderátorku hýčkat, byl režisér Adrian Stojkov (49). Před ním ji varovala i její kolegyně Eva Decastelo (42), která s ním kdysi také udržovala poměr. Perkausová ale na radu kamarádky nedala, a do Adriana se bláznivě zamilovala.

Pak ale nastalo to, co Decastelo předpovídala. Adrian měl být až přehnaně žárlivý. Perkausová už tehdy pracovala v televizi a jemu se nelíbilo,
když jí kostyméři oblékali příliš hluboké výstřihy. Proto se vždy postaral o to, aby jeho láska vypadala na obrazovce jako čerstvá čtyřicátnice. Není divu, že jejich vztah také nevydržel příliš dlouho.

Konečně se usadí?

Když Eva ulovila podnikatele Hecka, který si užíval života na vysoké noze, cítila k němu něco jiného než ke všem předchozím milencům. Dlouho se prý oťukávali, než se rozhodli pro vztah. Ivan totiž na Evu působil jako drsňák a těm se snažila vyhýbat.

Pak ale poznala, že má opravdu velké srdce. Ivan měl být v té době ještě ženatý, ale s Evou už se údajně scházel. Opustil kvůli ní manželku a jejich vztah od té doby jen kvete. Jsou spolu víc než tři roky a už spolu dokonce sdílejí společnou domácnost.

Dříve přelétavá blondýnka se konečně vybouřila a začala se usazovat. Vždyť se kvůli němu začala spíše zahalovat, než odhalovat, ti dva spolu chodí běhat a zdá se, že si padli do noty.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...