S kým si moc nesednete podle čísel?

Kdo se k vám nejlépe hodí? A komu se raději vyhnout?

Každý z nás si s někým sedne více, s někým méně. Nápovědou, s kým budete vycházet a s kým ne, může být i životní číslo, které o člověku mnoho vypovídá. Která čísla si spolu rozumět rozhodně nebudou?

Vaše životní číslo:

Také vás může zajímat ...

Sčítejte všechna čísla data vašeho data narození , tak dlouho, až vyjde jednociferné číslo. Příklad. 14. 2. 1970, sčítejte takto: 1 + 4 + 2 + 1 + 9 + 7 + 0 = 24 = 2 + 4 = 6

Jedničky

Jsou rození vůdci a generálové, proto k sobě potřebují někoho, kdo se jim přizpůsobí. Dvě jedničky znamenají příliš neústupnosti, napětí a přetahování o moc. Jednička si nebude rozumět se soutěživou osmičkou, se kterou se budou neustále navzájem předhánět a bojovat. S dvojkou bude jednička vycházet, jen pokud jde o byznys. V případě romantického vztahu by byl mezi nimi rozdíl příliš velký.

Naopak nejlépe jim to bude klapat s lehkomyslnou trojkou a energickou pětkou, které se nenechají nechat jen tak někým převálcovat.

Dvojky

Chápající dvojky jsou tolerantní, a vyjít s nimi je snadné. V páru s dominantní jedničkou však příliš nevzkvétají, protože je jednička zadupe do země. Ani s introvertní sedmičkou to není dobré spojení, dvojka se potřebuje cítit milována a to jí uzavřená sedmička poskytne jen málo. Nehodí se k sobě ani s nezodpovědnou pětkou.

I když to mezi nimi může silně jiskřit a na první pohled to bude vypadat nadějně, nakonec se navzájem doženou k šílenství.

Sedne si s láskyplně orientovanou šestkou nebo s osmičkou, se kterou se navzájem skvěle doplní.

Trojky

Spontánní trojky zbožňují zábavu a improvizaci, takže ve vztahu s praktickou čtyřkou, která zbožňuje řád a má vše do puntíku naplánované, bude trpět a cítit se jako v kleci. Trojka potřebuje parťáka, který s ní bude podnikat dobrodružství a osmička nezvládne dostatečně vyjít vstříc. Stejně tak příliš nezafunguje vztah s osmičkou, která se soustředí hlavně na sebe.

Ideální není ani spojení s romantickou a harmonickou šestkou, se kterou se trojka bude prostě a jednoduše nudit.

K trojce se hodí podobně dobrodružná pětka nebo sebevědomá jednička.

Čtyřky

Praktické čtyřky chtějí mít v životě pořádek, a proto nemůžou dobře vycházet s trochu střelenými trojkami, které žijí pro zábavu. Klapat jim to nebude ani s devítkou, tyto osobnosti totiž míří jiným směrem – praktické čtyřky se drží jasných cílů a chtějí si budovat solidní postavení, devítky touží po duchovním přesahu a po „něčem víc“.

Podobně jsou na tom čtyřky s neorganizovanými pětkami, které odmítají převzít zodpovědnost a jedou si hlavně na sebe.

Sednou si s dalšími organizovanými čtyřkami nebo s cílevědomými osmičkami.

Pětky

Nezávislé pětky milují svou svobodu a nerady se vážou. Problematické může být soužití se čtyřkou, která bude se svým plánováním pětku brzdit v rozletu. Pětky se se čtyřkami cítí pod tlakem, nechtějí ve svém životě tolik zodpovědnosti. Proto jim to dobře nepůjde s dvojkami, které chtějí budovat hnízdo, vztah a kladou důraz na vzájemné souznění.

Podobné jsou šestky, pro které je velmi důležitá rodina a harmonie, kdežto pětky si chtějí nezávisle užívat.

Rozumí si s podobně svobodomyslnými trojkami nebo dominantními jedničkami.

Šestky

Harmonické, rodinně orientované šestky se rády o někoho starají. Proto nebude fungovat jejich vztah s jedničkami, které jsou individualistky a opečovávat se nenechají. Komplikované vztahy mají s trojkami a pětkami. Obě tato znamení jsou extrémně nezávislá, ráda improvizují a stabilita je svazuje.

Klapat to nebude ani s introvertními sedmičkami, které se dost neotevřou a šestky se s nimi cítí odstrkované. Šestky jsou s nimi navždy nejisté.

Naopak ze všech čísel si sednou se stejně citlivými dvojkami i dalšími šestkami.

Sedmičky

Uzavřené sedmičky mají rády samotu a vycházet s nimi není jednoduché. Nejhorší spojení bývá s trojkou. Problematické to mají s dvojkami a šestkami, které touží po lásce a otevřenosti. Sedmičky si neumí druhého pustit tolik pod kůži, a tak potom trpí ohromnými výčitkami. Trojky milují společnost a budou uzavřené sedmičky stále tahat mezi lidi. Ani vztahy s osmičkami nejsou ideální.

Osmičky touží druhé ovládat a sedmičky potřebují svůj prostor.

Hodí se k sobě s devítkami, dají si navzájem volnost a vyhoví si i s jedničkami.

Osmičky

Jen těžko budou vycházet s jedničkami, protože jsou stejní individualisté, soutěživci a věční rivalové. Neumí upozadit své ego, takže podobné vztahy bývají pořádná Itálie! Vztah se sedmičkou bývá komplikovaný proto, že osmičky druhým tak nějak přirozeně mluví do života a to sedmičky nesnesou. Nevychází ani se svobodomyslnými trojkami, které si chtějí dělat věci po svém.

Osmičky pak mají pocit, že trojkám nezáleží na jejich názorech.

Dobře vychází s laskavými a vstřícnými dvojkami a šestkami, které trochu obrousí jejich hrany.

Devítky

Jsou to většinou duchovně založené osoby a tak si nerozumí s osmičkami, které jsou pro ně moc jednostranné, příliš zacyklené v honbě za jedním cílem. Devítky jsou naopak všestranné a neumí se tolik koncentrovat na jeden jediný cíl a tak považují osmičky tak trochu za omezence. Nerozumí si ani s praktickými čtyřkami.

Devítky rády dlouhé hodiny filozofují, kdežto čtyřky se drží neustále spíše při zemi.

Sednou si naopak s introvertními a také do sebe ponořenými sedmičkami nebo rodinu a harmonii milujícími šestkami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...