S kým teďchodí? Zmatek mezi milenci!

Věčně krásná novácká moderátorka zpravodajství Lucie Borhyová (40) dokáže svému okolí pořádně zamotat hlavu! Ještě před nedávnem se vážně spekulovalo o tom, že se s mladým firemním společníkem Michalem Smečkou (30) už rozešla.

Randit spolu měli už téměř dva roky, moderátorka ale nikdy partnerský vztah s o deset let mladším kolegou oficiálně nepřiznala. Nyní se zase pro změnu šuškalo o tom, že Lucie stále více tíhne opět ke svému bývalému partnerovi, řeckému podnikateli Niku Papadakisovi (42), s nímž má devítiletého syna.

Také vás může zajímat ...
Michael Smečka

Poslední dobou totiž až podezřele často jezdí do Řecka a rozplývá se, že by tam nejraději zůstala. Ovšem nyní byla vidět opět se Smečkou na jakési rodinné sešlosti a velmi se prý k sobě měli. „Smečka evidentně zapadl do rodiny a na rozchod to mezi nimi vůbec nevypadalo,“ sdělil svědek s tím, že mladík se k oběma Luciiným dětem choval jako k vlastním.

Tak jak to tedy vlastně je?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...