S manželem shrábli balík

Spojili síly a doufají, že z toho vyjde mistrovské dílo. Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód Sandra Nováková (38) se podílela na scénáři k filmu Matky, který režíruje její snoubenec Vojtěch Moravec (33).

A nutno podotknout, že ji nová práce naprosto uchvátila. Film už mají dotočený a spolu s Vojtěchem doufají, že z něj bude trhák.

Také vás může zajímat ...

Do kin má jít koncem listopadu a oba už se nemohou dočkat. Co když se ale stane přesný opak a ze snímku bude jeden velký propadák?

To by Novákové nejspíš pokazilo její plány. Možná už se chystala pracovně trochu ubrat, aby měla víc času na syna.

Herečka se nově představila v úplně novém světle

Scenáristika je v tomhle ohledu přece jen o něco volnější, a na-víc kdyby jí kšefty dohazoval Moravec, měla by vystaráno.

Herečku nejspíš motivovala i finanční odměna, kterou spolu s partnerem za film obdrželi. Do jejich rodinné kasy totiž putoval režisérský plat, plat scenáristy i ten herecký, což je skutečně zlatý důl.

Není divu, že by se Sandře taková práce líbila. Snad nakonec všechno dobře dopadne a oba se budou radovat z úspěchu, který jim otevře zase nové dveře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...