S manželem si dávají od práce pauzu

Tatínkem na plný úvazek plánuje být režisér Biser Arichtev (43). Dokonce kvůli tomu, aby byl herečce, známé ze seriálu Slunečná, Veronice Arichtevě (34) dostatečnou oporou tak se rozhodl, že si dá na čas pauzu od režírování.

Vlastně tak oba v následujících týdnech a měsících budou bez práce. A to samozřejmě může mít vliv na jejich finanční situaci. Přece jen si byli oba zvyklí žít na vysoké noze, dopřávat si a nemuseli řešit, jestli si tohle či tamto budou či nebudou moct dovolit.

Také vás může zajímat ...
Biser chce být Veronice po porodu nápomocný.

Samozřejmě mají jistě něco našetřeno, ale dá se předpokládat, že hodně z toho rychle utratí za výbavičku pro dítě. A možná se tak jeden z nich vrátí do práce dřív než bylo v plánu.

Třeba si ale vystačí s tím, co Veronika vydělá prostřednictvím sociálních sítí. Přece jen, v dnešní době to leckdo už nedělá jen jako přivýdělek, ale regulérně ho to živí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...