S manželkou se hádají o hlouposti

Hvězdu seriálu Slunečná Filipa Tomsu (35) alias zákeřného Romana Maxe začali někteří lidé kvůli roli v seriálu nesnášet. Jako vypočítavý obchodník ve Slunečné podvede i vlastní rodinu.

Za to se na něj snáší obrovská vlna kritiky a lidé mu to dávají „sežrat“ i na ulici. „Už jsem dostal vynadáno, co si to ve Slunečné dovoluji,“ nechal se slyšet herec, jenž to prý docela prožíval, protože to pro něj bylo nepříjemné.

Také vás může zajímat ...

Přesto se snaží nenechat vykolejit. Navíc se pořád najde dost fanynek, které to berou s nadhledem, a i kdyby byl „prevít“ i ve skutečnosti, všechno by mu stejně prominuly.

Fanynky na něj pořádají hony

Je to totiž pohledný muž a ženy na něj pořádají přímo hony. Nejednou se musel vypořádávat s pronásledováním fanynek. On sám přitom tvrdí, že ho jejich zájem nijak netěší. Doma má totiž manželku Evu s dcerami Rozárkou (7) a Malvínou (4),
s kterými to jako jediný chlap v rodině nemá jednoduché.

Se ženou jsou dost rozdílní, takže mají na věci odlišné názory. Třeba i na tak triviální záležitost, jako je pořízení domácího mazlíčka. Nakonec se mu doma podařilo vydupat psa, a nikoli fenu, po které toužily jeho žena a dcerky. „Nikdy nebudeme mít fenku, na tom si budu trvat.

Se psem si můžu líp popovídat,“ tvrdí herec, který tak hájí jediného mužského parťáka v rodině. Jinak ale na své holky nedá dopustit, protože si oblíbily stejné koníčky jako on, na což je pyšný.

Odmala jí dopřává domácí vzdělávání

Možná proto své dcery tolik rozmazluje a chce jim dopřávat jen to nejlepší. Například starší Rozárka nikdy nechodila do školy, protože ji s manželkou vždy učili sami. Začalo to prý tím, když chodila pravidelně do školky – najednou bylo Filipovi líto, že je dcerka často pryč.

A jelikož byla jeho žena stejně doma s Malvínkou, dospěli nakonec k rozhodnutí, že chtějí být všichni pořád spolu. Rozárka byla navíc dle slov svého tatínka v učení dál než ostatní děti. Mimo to si herec docela dost věří, že učivo základní školy přece musí zvládnout. „Ve třídě je třicet dětí, učitelka se jim nemůže věnovat individuálně.

My tu možnost máme, a pokud jde o učivo prvního stupně, minimálně do třetí třídy jsme ho schopni bez problémů předat,“ myslí si herec. Tak uvidíme, jestli nakonec svůj názor postupem času třeba ještě nezmění.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...