S miláčkem začala podnikat

Další herečka, které se také týká nečekaný konec Ordinace v růžové zahradě, kde hraje právničku, se bojí budoucnosti a mobilizuje své síly.

Také vás může zajímat ...

Herečka Lucie Zedníčková (52) sice se svým partnerem Miroslavem Ollém (46) v průběhu tohoto roku založila vlastní divadlo, ale to je teď v době karantény mimo hru, a tak se v tomto směru bez peněz náhle ocitli oba dva. Nicméně Lucie je velmi podnikavá žena, a tak se s partnerem pustili do nového byznysu a podnikají v autodopravě.

Zedníčková začala dělat svému muži dispečerku, a protože mluví skvěle německy, vysílá ho i do zahraničí. Také ji potěšilo, že si konečně poprvé zahrála se svou dcerou Amelií Pokornou (16) ve filmu Když prší slzy. Její dcera má to štěstí, že seriál Sestřičky, kde začala hrát, se natáčí stále, a tak rodina bez peněz neskončí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama