S mužem jí došla trpělivost! Bude rozvod?

Na muže nikdy příliš štěstí neměla. A ani dnes si seriálová hvězda DANIELA ŠINKOROVÁ (47) nemůže příliš pískat. Život si totiž neřídí sama. Nechává se ovládat od mužů?

Její největší životní láska ji opustila už dávno. Od té doby už nebyl život takový, jaký býval. Přesto se Daniele Šinkorové (47) podařilo znovu se zamilovat. Ale ani tentokrát to, jak tvrdí její kolegové a přátelé, není ten pravý.

Také vás může zajímat ...

Daniela se totiž údajně svého manžela bojí, a tak se kvůli němu měla vzdát i části své slibně rozjeté kariéry a přátel. Se svou první láskou, nad jejíž ztrátou truchlí dodnes, se seznámila při talentových zkouškách na Janáčkovu akademii múzických umění.

Jejím vyvoleným nebyl nikdo jiný než Roman Vojtek (48). Nejprve se jen oťukávali, ale na konci prvního ročníku už spolu začali randit.

Bydleli spolu tajně

Zamilovala se do něj až po uši. Líbilo se jí na něm úplně všechno. Vojtek to měl mít ale trošku jinak. Vzpomíná na ni jako na světlovlasou boubelku, která byla nesmírně hodná a sympatická. Jeho ale tehdy zajímalo na ženách úplně něco jiného.

Přesto si ale k ní po několika měsících našel cestu. Šinkorová byla štěstím bez sebe. Nakonec spolu vydrželi čtyři roky. Ze začátku spolu tajně bydleli na koleji, pak si pronajali garsonku. Herečka dodnes tvrdí, že pro sebe byli jako stvoření.

Skvěle se doplňovali a téměř nikdy se nehádali, maximálně občas kvůli práci. Co však Šinkorové na Vojtkovi nesmírně vadilo, bylo to, že se často účastnil večírků, na nichž alkohol tekl proudem.

Hluboce ji zklamal

Ona chtěla jít domů a užívat si jeho přítomnosti, on raději trávil čas s přáteli v hospodě nebo divadelní kavárně. Nešlo však o nic tak závažného, aby se s ním herečka kvůli tomu rozešla. Problém nastal až ve chvíli, kdy se Vojtek zamiloval do jiné ženy.

Měl za ní přijít a na rovinu jí oznámit, že ji má sice rád, ale miluje jinou. Ten den brečeli společně, následující dny a měsíce už ale plakala jenom herečka. Vojtek se z rozchodu otřepal poměrně rychle. Ihned totiž začal randit s kolegyní Markétou Sedláčkovou (47).

Jejich láska ovšem skončila rychleji, než začala. Přesto se k Šinkorové nevrátil. Představovala pro něj minulost, za kterou se není třeba ohlížet. To ovšem Danielu velice mrzelo, protože si na Vojtka myslela stále.

A údajně si na něj myslí dodnes, a to i přesto, že je vdaná za jiného muže. Na první lásku se totiž nezapomíná, a to ani přesto, že se už léta Šinkorová s Vojtkem příliš nebaví. Kdekoli se potkají, jen se letmo pozdraví.

Že by na něj herečka přece jen zanevřela? Nikoli, jen má údajně velmi žárlivého manžela, který nesnese, aby jeho žena na večírcích nebo kdekoli jinde konverzovala s nějakým jiným mužem.

Diktuje jí, co má dělat?

S manželem Ladislavem Polákem (54) se seznámila v průběhu roku 2006, kdy byl ještě ženatý. Pak se ale rozvedl, aby si svou vyvolenou mohl o deset let později vzít. Přátelé jí ale údajně toto manželství rozmlouvali.

Mysleli si, že v něm nebude šťastná. A nejspíš měli pravdu. Říká se, že se kvůli svému muži dokonce musela vzdát role v Ordinaci v růžové zahradě i mnoha dalších projektech. Polák svou ženu prý nerad vidí před kamerami.

Nesnese, aby se na ni koukal celý národ, ke všemu když například točila postelové nebo líbací scény. Proto se jí snažil dávat tolik peněz, aby příliš pracovat nemusela. Jenže bez práce byla herečka nešťastná.

Navíc ji měl omezovat i v jejím soukromém životě. Podle všeho si nepřeje, aby někam chodila bez něj, a to ani v případě, že by chtěla jít někam jen s kamarádkami na kávu.

Nechce říct nic, čeho by později litovala

Nyní ovšem Šinkorová začala hrát v novém seriálu Sestřičky Modrý kód a všichni se ptají, jak je to možné, že se vrátila ke své seriálové kariéře. Šinkorová se o tom ale zřejmě příliš bavit nechce. Nejspíš by nerada řekla něco, čeho by později litovala.

V předchozích dnech se ovšem objevila informace, že už Šinkorová s Polákem není. Oficiálně jsou stále manželé, ale nemají už spolu bydlet. Zjevně pro ni bylo nesnesitelné dál se nechat omezovat a nesmět skoro hrát nebo se vídat s přáteli.

To o Polákovi však netvrdí jeho manželka, ale údajně lidé ze širšího i blízkého okolí. Sama Šinkorová proti svému muži nikdy neřekla křivé slovo.

Chce si stanovit hranice

Ještě před pár měsíci měla Šinkorová pracovat v restauraci, kterou její muž vlastní. Chtěla mu vypomoct a zároveň si v době pandemie vydělat i nějaké ty peníze. V té době se ale očividně rozhádali a už se jim nepodařilo vztah slepit do původní podoby.

Ovšem Polák se své ženy jen tak asi nevzdá. Bude se snažit zůstat s ní za každou cenu. Pořád ji miluje. Avšak podle mnohých herečka už sebrala tolik síly a odvahy, že má konečně chuť se manželovi postavit

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...