S následky vážné nemoci bojuje dodnes!

Nataceni serialu Doktori z Pocatku.

Před téměř čtyřmi roky onemocněl Martin Stránský (48) nebezpečnou chorobou, jež napadá játra. „Tuhle civilizační chorobu jsem chytil kvůli svému nasazení,“ přiznává herec, že to v minulosti s prací poněkud přeháněl.

Cytomegaloviróza, která herce z Ordinace v růžové zahradě pěkně potrápila, je podobná známější mononukleóze. Kvůli nemoci, která napadá ty, jež mají sníženou imunitu, musel Stránský výrazně zvolnit v práci a dodržovat velmi přísnou dietu.

Také vás může zajímat ...

Ničily ho vysoké horečky, záněty dýchacích cest a další přidružené potíže. Herec nijak nezastírá, že mu infekce zásadně zkomplikovala život. Podle lékařů měl štěstí a dokázal se z nejhoršího dostat celkem rychle ven, ovšem vystaráno stále nemá.

Hlídat se musí Stránský údajně až do konce života, v opačném případě si prý totiž koleduje o další útok nemoci..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama