S nevěrou jsem nezačal já!

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (38) a hokejový reprezentant dočasně žijící v Kanadě Tomáš Plekanec (36) přehazují vinu jeden na druhého! A snaží se očistit před veřejností. Když se provalil románek Plekance s tenistkou Lucií Šafářovou (31), všichni si rozhořčeně na hokejistu ukazovali prstem jako na nevěrníka, který rozbil fungující rodinu.

Proti němu hrály i výpovědi Vondráčkové o tom, jak ji vystěhoval z jejich společného domu v Kanadě, kde předtím celé roky žili jako rodina. Teď se ale Plekanec ohrazuje, že on nebyl ten, kdo s nevěrou začal.

Také vás může zajímat ...

„Ano, s Luckou Šafářovou jsme se spolu začali vídat. Bylo to ale až v době rozchodu s manželkou a rozhodně to nebylo příčinou našeho rozvodu. Nemáme důvod se nikde schovávat, a proto jsme to bez problémů oznámili a neřešili žádné spekulace,“ tvrdí.

Podle jeho verze měl k Vondráčkové dříve chodit na zálety herec Matěj Hádek (42). Ale kdoví, jak to ve skutečnosti všechno bylo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...