S partnerem se chystají utéct

Cestování je do mnoha destinací za současné situace nemožné. A to velmi trápí herečku Janu Plodkovou (39), která už se evidentně ve své rodné zemi pořádně dusí. A není sama, podobný pocit má i její partner Filip Žilka (43).

„Už máme svrbění z toho, že jsme ještě neopustili hranice,“ postěžovala si herečka, která zazářila ve filmu Bábovky. A hned jak to půjde, chystají se se Žilkou odcestovat a ne jen kousek za hranice, ale pořádně daleko.

Také vás může zajímat ...
Začínají si doma lézt na nervy?

„Většinou míříme k rovníku, protože je to pro nás nejrychlejší refresh a relax, takže bychom to asi nějak takhle směřovali,“ popsala své plány.

Jelikož je ale situace ve světě s ohledem na koronavir stále velmi nestabilní, není jisté, kdy bude cestování znovu naplno obnoveno. A klidně se tak může stát, že minimálně do jara se Jana s Filipem nikam nepodívají a budou si muset vystačit s výlety po Čechách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...