S partnerem se ukrývají

Novinarska projekce serialu Zkaza Dejvickeho divadla

V loňském roce nejspíše Simonu Babčákovou (46) a jejího svalnatého miláčka Jana Adensama (41) spojil osud. Herečka totiž bývalému úspěšnému atletovi omylem sedla do auta a během toho mezi nimi přeskočila jiskra.

Bohužel od jejich seznámení uběhlo několik měsíců a nikdo vlastně neví, jak to spolu mají. Sice se párkrát objevili v závěru loňského roku ve společnosti, a dokonce se nestyděli ani dát si několik vášnivých polibků, ale to už je přece jen poměrně dlouhá doba.

Také vás může zajímat ...

Očekávalo se navíc, že by ruku v ruce měli být k vidění častěji, jelikož Jan plánoval stěhování do Prahy, a to nejen kvůli práci trenéra, ale přece jen i proto, aby mohl se Simonou trávit více času.

Možná ale právě to způsobilo první neshody a herečka je tak raději opatrná, protože případný mediální tlak by jejich stále poměrně krátkému vztahu nemusel prospět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...