S partnerem to má doma pořádně složité

Jak dlouho ještě bude schopna žít ve vztahu s Matuškou?

Maminkou už je herečka ze seriálu Slunečná Jana Stryková (41) několik let. zdá se ale, že si na svou novou životní roli do teď úplně nezvykla.

„Mateřství promění každou ženu, občas končím jako hysterka,“ přiznává Stryková, která před přivedla na svět syna Jáchyma před šesti lety. Sice má díky Slunečné mnoho možností si od rodinného stereotypu odpočinout, ovšem i přes to se zdá, že to doma nemá úplně ideální.

Také vás může zajímat ...
Mateřství je pro ni někdy pořádně namáhavé.

Proč tomu tak je? Že by snad její partner Matěj Matuška (40) nepomáhal a kromě věnování se synovi nechal ve všech domácích pracích jen ji? Někdy se stává, že muži ani v době, kdy toho má jejich partnerka nad hlavu, nezapomenou na své ego a nejsou schopni zapojit se do chodu domácnosti.

A pokud tento scénář platí i u Strykové s Matuškou, není se čemu divit, že se herečka občas promění v hysterku. Horší je, že to asi není jediné, v kde má Matuška slabinu. Před časem si třeba postěžovala na jeho nepozornost. „Kytky mi moc nenosí, ale mě to nevadí.

Když chci, tak si ji bez problémů koupím sama,“ uvedla tehdy. Zdá se tak, že svatba či druhé dítě ještě nějakou dobu nejsou a nebudou v plánu. A to i přes to, že si Matěje, coby tátu svého syna, nemůže vynachválit. „Je na výchovu mnohdy lepší než já sama,“ říká Stryková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...