S partnerkou se milují i po letech

Ne nadarmo se o Lence Vlasákové (48) a Janu Dolanském (42) v českém showbyznysu tvrdí, že jsou jedním z nejstabilnější párů. Ačkoli jsou spolu již osmnáct let, stále se k sobě chovají, jako kdyby se dali dohromady před pouhými několika dny.

Krásně to bylo vidět na nedávné společenské akci, na které se ruku v ruce vypravili. Když se spolu oba objevili na baru, zničehonic Jan políbil svou partnerku na čelo a objal ji.

Také vás může zajímat ...
Ke štěstí nepotřebují ani svatbu

Evidentně je pro něj tak stále důležité, aby cítila, jak moc ji miluje, a že je mu s ní moc dobře. A k tomu, aby spolu byli spokojeni, dokonce nepotřebují ani svatbu.

O ní sice média stále spekulují, ovšem Lenka s Janem jsou živoucím příkladem toho, že se dá žít na hromádce spoustu spokojených let a nemusí to nutně znamenat, že vztah uvízl na mrtvém bodě. Naopak je jasně zřetelné, jak moc si stále společných chvil herecký pár váží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...