S Postráneckým je zle, nahradil ho Navrátil

Nedobrá zpráva přišla z Primy, kde jim ze seriálu Krejzovi vypadla hlavní postava. Člověk nemusí být ani fanouškem tohoto „zvířecího“ seriálu, aby mu po oznámení, že ze série odchází ze zdravotních důvodů oblíbený herec Václav Postránecký (75), zatrnulo.

Také vás může zajímat ...

Je totiž všeobecně známo, že herec bojuje s vážným onkologickým onemocněním, rakovinou tlustého střeva, a právě prodělává chemoterapii. Herec se zjevně nechtěl nemoci poddat a tak hodlal za každou cenu pokračovat v práci, ale už to prostě nešlo. Václava v jeho roli a údajně i na jeho doporučení nahradil Oldřich Navrátil (65), který už natočil první sekvence.

Na Postráneckého, který byl vždycky stoprocentní profesionál, teď čeká skutečný boj s nejistým výsledkem a čeští diváci mu jistě přejí, aby nad nemocí vyhrál a vrátil se.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...