S přítelem je okradli

Před pár dny se hvězda pořadu Showtime stala svědkem loupežného přepadení. Tentokrát byla ale obětí ona sama. Respektive její přítel, ruský podnikatel Ivan Hecko (37).

S přítelem celou situaci moc nedomysleli

Také vás může zajímat ...

Eva Perkausová (26) popsala, jak celé drama za bílého dne probíhalo. Zatímco byla moderátorka s partnerem na obědě, někdo se jim drze vloupal do jejich luxusního vozu.

Tam měli pachatelé odcizit dvoje značkové brýle a Heckovu peněženku i s doklady. Celkově si výtržníci měli odnést věci v hodnotě zhruba dvacet tisíc korun.

Peněženku pak, pochopitelně už bez finančního obnosu, našli policisté o několik desítek metrů dál. Jak je ale možné, že nechali tak důležité věci v autě?

Každý přece ví, že cennosti se ve voze nikdy nenechávají, byť se jde jenom na pár minut někam pryč. Možná by se oba měli trošku víc držet při zemi a nemyslet si o sobě, že se jim nic špatného nemůže stát, když po finanční stránce nemusejí nic neřešit.

Snad si to příště vezmou k srdci a nic podobného už se jim nestane. Mohli by totiž klidně přijít i o mnohem víc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...