S vyhazovem už dlouho počítá!

Neuvěřitelných jednadvacet let moderuje Lucie Borhyová (42) Televizní noviny. Sama ale tuší, že se blíží doba, kdy bude muset z hlavní zpravodajské relace odejít.

„Je to moment, se kterým člověk musí počítat každý den,“ zamýšlí se Borhyová nad tím, že jsou její dny na obrazovce možná sečteny. Kult mládí je bohužel neúprosný a ona sama cítí, že si na její židli brousí zuby mladší konkurentky.

Také vás může zajímat ...

„Nastupovali jsme v létě 1999 jako nová svěží dvojice, byla jsem tam úplně nejmladší moderátorka. A od té doby až doteď k tomu přistupuji tak, že každým dnem můžu skončit. Půjdu do práce a nebude mi fungovat kartička,“ říká blondýnka, která celou dobu tvoří dvojici s Reyem Korantengem (46).

Jen málokdo si dokáže představit zprávy bez nich.

Budoucnosti se bát nemusí

Pod tlakem vědomí, že může být z práce vyhozena každým dnem, se musí Lucie zamýšlet na tím, jak se uživí, až k tomu opravdu dojde. Ale o svoji budoucnost se prý nebojí.

Za roky, co se objevuje na obrazovkách dostala prý desítky nabídek nejen z televizí, ale i z jiných médií a tak je jasné, že by si mohla vybírat. Lucie však první krok k pracovní změněn rozhodně neudělá.

Na Nově prožila polovinu svého života a dobrovolně se tvrdě vydobyté pozice nevzdá. „Ani na vteřinu mě nenapadlo, že bych chtěla odejít,“ potvrzuje to, že o své místo bude vždycky bojovat.

Má snad jiný důvod k odchodu?

Snad jedinou situací, kdy by se dobrovolně vzdala práce snů je to, kdyby se jí podařilo znovu otěhotnět. Jak jsme psali v minulém čísle, v Lucčině okolí se spekuluje o tom, že s partnerem Michalem Smečkou (32) už dokonce příchod společného miminka na svět očekávají.

To by bylo pro Borhyovou splněním velkého snu a v takovém případě je jasné, že by šla kariéra stranou. Vždy totiž tvrdila, že rodina je pro ni na prvním místě!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama