S ženou se rádi urážejí

Společně jsou považování Petr Kostka (82) s Carmen Mayerovou (75) jako jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. I když už ale tvoří pár pěknou řádku let, dokáží se jeden o druhém i dost nepěkně vyjadřovat.

Dokonce to vypadá, že si libují v tom, když jeden druhého mohou urazit. Kostka nemá problém se ostře opřít do manželky kvůli její postavě. A to i přes to, že se o ní vždy mluvilo jako o jedné z nejkrásnějších hereček.

Také vás může zajímat ...

Třeba na jedné z dovolených si v minulosti postěžoval na Carmenino pozadí. „Petr to vždycky naplno vyjádří. Ale musím říct na oplátku, že já taky,“ prozradila herečka. Když se její muž zakulatí, tak mu prý okamžitě vpálí, že má „pecínek“.

Jejich vztah není tak dokonalý, jak se zdá.

„On říká: ‚To je tak urážející. Kdybys řekla, že jsem přibral, ale že mám pecínek,“ dodává Mayerová. Zdá se tak, že jsou k sobě oba až tak moc upřímní, že z toho někdy vznikají i svízelné situace. Jelikož jim to ale společně už funguje tolik let, zdá se, že řeči toho druhého dokáží brát s nadhledem a zbytečně se neurážet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...