Sabina Laurinová: Blíženci ji zklamali

Hvězdy jí nepřály

Herečka SABINA LAURINOVÁ (45), která nyní září v televizním seriálu Modrý kód, nedávno přiznala, že velmi věří na astrologii a hvězdná znamení. Na ty dá především v partnerských vztazích. Přesto se jí jedno příliš neosvědčilo.

„Nějak mě vždy přitahovali Blíženci, ale ve vztahu to prostě nefungovalo,“ přiznává Sabina, která je sama v ohnivém znamení Berana.

Mládí má prim?

Hvězdný ascendent má prý ale ve znamení Lva. „Jsem vlastně takový Beran s lví hřívou,“ směje se matka dvou dcer. První VALENTÝNU (17) má s PEPOU VOJTKEM (51), který byl Blíženec, a vztah skutečně po celou dobu skřípal. Blížencem byl zřejmě i otec její druhé dcerky MAJI (9), s nímž se také rozešla. Na dotaz, zda to někdy zkoušela se Lvem, odvětila herečka záporně.

Také vás může zajímat ...

Podle poslední šuškandy se ale řídí více než znamením věkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...