Sabina Laurinová: Dcery pěkně cepuje

Disciplína prostě musí být

Sabina Laurinová s dcerou Valentýnou

Herečka SABINA LAURINOVÁ (44) na sebe prozradila, že chtěla být kdysi učitelkou. O herectví původně prý vůbec neuvažovala. Nakonec se přece jen rozhodla pro konzervatoř, která ji zavála až do Národního divadla. Své původní povolání ale uplatňuje doma na svých dvou dcerách. Zatímco většina dětí je už od útlého věku uživateli moderní elektroniky, hereččiny princezny mají smůlu.

VALENTÝNA (15) a MAJA (10) mohou na podobné výdobytky výpočetní techniky zapomenout. Tedy alespoň do doby, dokud budou pod maminčinou střechou. Podle Sabiny je pro děti mnohem důležitější čtení knížek. A tak obětavá herečka svým dcerám předčítá. Laurinová také prozradila, že chce sama knížku napsat. Že by připravovala povinnou četbu pro své slečny?

To ovšem není jediná disciplína, kterou Laurinová od svých dcer vyžaduje.

Také vás může zajímat ...

Holky musejí doma také pomáhat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...