Sabina Laurinová: Kdo ji nutí do nechtěných změn?

Změna zevnějšku je pro konzervativní Sabinu Laurinovou (45) peklem. Spoustu let nosila dlouhé blond vlasy, a i k těm paradoxně přišla jako slepý k houslím. Její původní barva vlasů je totiž tmavší. Musela si je odbarvit kvůli natáčení filmu a už jí zůstaly.

Celý život se nedokázala přimět k tomu, aby si nechala udělat jiný účes a nebyla jen za éterickou princeznu. Ke změně ji donutila až role v seriálu Modrý kód. Tady Sabina, díky zkráceným hnědým vlasům, začala vypadat na svůj věk.

Také vás může zajímat ...

Má najednou přísnější rysy a kdyby jí nezůstal její typicky jemný hlas, koukala by na nás z obrazovky téměř nová herečka. Teď ji ale tvůrci seriálu nechávají vlasy z nějakého důvodu opět zesvětlovat. Vzhledem k tomu, že Laurinová nesnáší změny, musí to pro ni být šok.

A jak tuhle skutečnost vezmou diváci, kteří Laurinovou mají radši jako tmavovlasou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...