Sabina Laurinová: Loví chlapy na internetu

Muži ji dvakrát krutě zklamali. Přestala jim definitivně věřit?

Co dělá špatně? Na svůj věk vypadá Sabina Laurinová (46) fantasticky, tak proč je pořád bez chlapa? To si asi řekla i ona sama a založila si profil na sociální síti po vzoru mnohých jiných celebrit. Doufá, že se tak možná s někým seznámí.

Argument, že má doma dvě děti, už totiž neobstojí. Valentýna (16) a Maja (10) nevyžadují péči čtyřiadvacet hodin denně a když se o ně herečka zvládá starat sama, čas na partnera by si určitě dokázala udělat.

Také vás může zajímat ...

A že je matkou dvou dětí by při pohledu na její perfektní postavu nikdo neřekl. Tisíce mužů ji mají každý týden na očích jako vrchní sestru Mery v seriálu Modrý kód a přitom zájemce o krásnou herečku pořád nikde.

Oba ji podvedli

Je pravda, že Laurinová udělala s oběma zásadními muži svého života hodně nepříjemnou zkušenost. Její první manžel a otec Valentýny, frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek (53), ji po pěti letech opustil.

A sotva se Sabina oklepala a otevřela své srdce jinému muži, potkala ji další zrada. Zubař Karel Kameník (51) s Laurinovou přivedl na svět dcaru Maju, ale po pěti letech se ukázalo, že si pořídil bokem ještě jednoho potomka. V tu chvíli manželství skončilo.

Vzdala se už naděje?

Herečka má díky seriálu mnoho fanoušků, a tak asi doufá, že ji díky internetu potká ten pravý. Jenže sama žádné muže neoslovuje a ti, co se jí ozývají, nejsou zrovna to, co hledá. Laurinová se dalšího vážného vztahu bojí a než zažít zklamání, raději udržuje jen ty nezávazné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...