Sabina Laurinová: Shání nového milence!

Hvězda Modrého kódu, herečka Sabina Laurinová (46), je podobně opuštěná jako její seriálová sestra Mery. To se ale herečce nelíbí a důrazně doporučila scenáristům, aby jí napsali nějakou pořádnou milostnou linku, nebo v seriálu skončí.

Vedle Laurinové se dlouho žádný muž neobjevil, a tak si vynahrazovala citové prázdno v osobním životě alespoň na place. Když teď ale nemá s kým se zamilovaně koukat do očí a dotýkat se ani v roli, padá na ni úzkost.

Také vás může zajímat ...

Chce mít chlapa alespoň v seriálu

Nechce se jí hrát stejně nešťastnou osobu, jako je ona. „Potřebuje mít motivaci a vervu,“ přisadila si. Možná ale myslí spíš na sebe než na sestru Mery. Chlapa totiž hledá, jak se dá. Založila si kvůli tomu dokonce i profil na sociální síti, kde doufala, že ji osloví nějaký potenciální partner.

Po zkrachovalých vztazích s rockerem Pepou Vojtkem (53) a zubařem Karlem Kameníkem (51) sice měla pár milenců, ale s žádným dlouho nevydržela.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...