Sabina Laurinová: Tají románek s kolegou?

Léta byla sama. Teď ale možná zase randí!

Herečka Sabina Laurinová (44), která je hvězdou seriálu Modrý kód, se ve své roli dostala mezi dva muže, ze kterých si bude muset vybrat. V osobním životě už má ale možná jasno. Kdo herečce ukradl její srdce?

Krásná a nestárnoucí Sabina Laurinová (44) alias vrchní sestra Mery ze seriálu Modrý kód možná skrývá velké tajemství. Vzhledem k tomu, že se kolem ní v seriálu motají hned dva doktoři, jí jeden z nich možná zamotal hlavu i mimo něj.

Také vás může zajímat ...
Ke komu se bude tulit doma v posteli?

Marek Němec (36), který hraje doktora Davida Hofbauera to ale asi nebude. Němec je devět let zadaný a má dvě malé děti. Sázíme spíše na doktora Nývlta, kterého hraje rozvedený Viktor Limr (43). Ten se divákům vryl do paměti už v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Cesty domů. Limr prý nenechá žádnou sukni na pokoji, a tak mohl uhranout i křehké Laurinové.

Doktor Nývlt o sestru také stojí.

Podlehla mu?

Není žádným tajemstvím, že je Sabina už dlouho sama, a tak je klidně možné, že mezi ní a fešným hercem přeskočila jiskra.

Herečka se sama stará o dceru Valentýnu

Zvláště, když k sobě teď při natáčení mají takhle blízko. Zjistili jsme dokonce i to, že ti dva si spolu skvěle rozumí i mimo kamery. Je Limr tím mužem, na kterého Sabina tak dlouho čekala, nebo jí jen zamotá hlavu a pak ji zklame jako všichni muži před ním?

Pravá láska

Laurinová má na vztahy smůlu, ale možná, že teď se všechno změní. Zvláště pokud se zatím snaží románek s kolegou utajit. Dříve se jí nevyplatilo chlubit se milenci na veřejnosti. Proslýchá se, že byl Viktor pěkným sukničkářem, a takové nálepky se muži jen tak nezbaví.

Jsme tedy opravdu zvědaví, jestli se Sabina opravdu zamilovala, ačkoli veřejně se spolu neukazují. Jsou snad schovaní jen doma v posteli?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...