Sagvan Tofi raději každé přítelkyni říkal předem, že není věrný!

Nejslavnější čeští svůdníci – 10.díl:

Na každého jednou dojde a dnes žije usedlým životem i věčný rebel Sagvan Tofi (55). Během svého života si ale rozhodně neodpíral přízeň žen a dívek!

Narodil se sice v Praze, ale své rané dětství prožil Sagvan Tofi (55) v Iráku, odkud pocházel jeho otec. Po něm má i svůj exotický vzhled a napůl kurdský původ. Sagvanova maminka, Češka, se po čase s jeho otcem rozvedla a jejím novým partnerem se stal známý kriminalista Miloslav Dočekal (+74).

Také vás může zajímat ...

Herectví bylo řešením

V době dospívání byl Sagvan takový buřič, že přidělával vrásky na čele i svému otčímovi. Ten sice v oné době šéfoval kriminálce, ale když chodil žehlit Sagvanovy průšvihy do školy, tak se prý před učitelkami dost třásl.

Právě jemu ale nakonec jeho nevlastní syn vděčí za svoji slávu. Když se řešila otázka, co se temperamentním a hyperaktivním mladíkem dělat, padl jako návrh herectví. V tomhle směru mohl být Miloslav Dočekal nápomocný: kamarádil totiž s Jiřím Kodetem (+67).

Ten mu doporučil, aby Sagvana vzal k jeho matce, Jiřině Steimarové (+91). Ukázalo se, že nezkrotný mladík má skutečný talent a tak nastoupil na konzervatoř. Ještě během studia přišla první velká role, která udělala hvězdu jak ze Sagvana, tak z jeho filmového parťáka Lukáše Vaculíka (58).

Jednalo se o film Vítr v kapse. Dodnes má na něj herec krásné vzpomínky, a to nejen kvůli samotnému natáčení. Seznámil se totiž tehdy s jednou mladou dívkou z Plzně. Chodil za ní tajně, místo toho, aby se ve volném čase věnoval zameškanému studiu. Prožil s ní i svoje první milování.

Dvě známé ženy najednou!

Ta dívka se prý jmenovala Zuzana. Byla tedy jeho první; otázkou je, zda by sám Sagvan spočítal, kolik jich následovalo. Po snímku Vítr v kapse přišel totiž další megaúspěch s filmem Kamarád do deště a Sagvan si mohl domů zvát dívky po desítkách.

Nejspíš to i dělal, jenže v těch dobách ještě neexistoval bulvár, takže se o takových věcech nepsalo. Ženy se každopádně staly koníčkem populárního herce a vydrželo mu to i v dobách, kdy už jeho filmová kariéra začala stagnovat.

Každou z partnerek ovšem vždycky předem varoval, že jí nebude věrný. Zdá se, že mnohým z nich to nevadilo. Některým ovšem ano, a na to pak Sagvan doplatil, když se zapletl hned se dvěma ženskými celebritami.

Nejprve se do něho zamilovala Simona Krainová (47), pro kterou byl první opravdovou láskou. Skoro to vypadalo, že velkého svůdníka dožene krásná plavovlasá modelka až k zásnubám a svatbě. Jenže to by nesměl být Sagvan, aby současně neměl v záloze nějakou další dívku.

Byla jí zpěvačka Dara Rolins (47). Herec to táhl s oběma, aniž by nejprve jedna o druhé měla tušení – a to se navíc jednalo o kamarádky!

Dítě spolu mají, ale svatbě se brání!

Chození se dvěma celebritami najednou se nedalo dlouho utajovat. Simona se o Daře dozvěděla -a byl konec. S kamarádkou si to vyříkala a odnesl to Sagvan. Rozešly se s ním totiž jak Simona, tak Dara. Všechno se uklidnilo až časem.

Po letech Sagvan o slavné modelce prohlásil: „Je to krásná ženská a já ji miloval. To se jen tak nezapomíná, ale už je to minulost. Já jsem se zklidnil a mám svou rodinu.“ Měl tím na mysli fakt, že se skutečně usadil.

Ženou, která ho k sobě dokázala připoutat napořád, je jeho dlouholetá přítelkyně, produkční Alena Zdárská (47). S ní má dcerku a pomáhá jí i vychovávat starší dceru z předchozího vztahu. K porodu svého prvního potomka ale Sagvan raději nešel.

Jak prohlásila Alena, je prý takový nervák, že by si ho u toho ani moc nedokázala představit. Zbývá už tedy poslední krok, aby se někdejší lovec žen definitivně usadil: říct své přítelkyni „ano“ ve svatební síni. Tomuto kroku se ale zatím brání se slovy, že svatba je krásná a drahá a rozvod ošklivý a ještě dražší.

V prváku na konzervatoři ho učila líbat budoucí známá zpěvačka!

Na konzervatoři měl Sagvan zajímavé spolužáky, mimo jiné i zpěvačku Annu K. (55). Ta v prvním ročníku chodila s Václavem Koptou (55), hvězdou filmu Sněženky a machři. Pak se ale do jejich vztahu namontoval právě Sagvan.

Na lyžařském kurzu se chtěl totiž naučit líbat. Anna K. ho to s jednou kamarádkou opravdu učila, což se ale doneslo i jejímu příteli. „Vašek Kopta vzteky zlomil lyže, aby s námi nemusel jet závěrečný závod,“ vzpomínala zpěvačka. Kurz líbání ale naštěstí její vztah nakonec nezničil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...