Salát s granátovými jablky

Salát s granátovým jablkem můžete připravit jen tak nebo jako nedílnou součást slavnostního menu. Recept Ivany Andrlové je skutečně ten nejlepší, jaký jsme kdy vyzkoušeli.

Ingredience: 1 balení rukoly, 1 balení polníčku, 1 ledový salát, 1 salát červeného kadeřavého salátu lollo rosso, 100 g anglické slaniny, 1 granátové jablko, vlašské ořechy nebo semínka, sůl, pepř

Postup: Rukolu, polníček a ledový salát dobře opláchneme a necháme je okapat.Okrájíme tmavou část salátu lollo rosso, pak jej nakrájíme na menší kousky a dáme do mísy. Vydlabeme granátové jablko, přidáme hrstičku vlašských ořechů nebo oblíbených semínek, například slunečnicových.Vše smícháme, osolíme, opepříme.

Ještě těsně před podáváním na pánvičce orestujeme plátky slaniny, které přidáme k salátům. Vypečený tuk ze slaniny použijeme také.

Skvěle ochutí salát a nemusíme dělat další zálivku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...