Salát tostada

Perfektní lehký předkrm nebo večeře, která vám nepokazí dietní plán. Takový je lahodný salát s banánem a vepřovým masem.

Potřebujete:

Postup

1. V pánvi opékejte mleté vepřové tak dlouho, dokud všechno maso nezhnědne. V průběhu opékání je rozdělujte obracečkou tak, aby se nevytvořily větší hrudky. Po 8 minutách, kdy je maso opečené, přidejte kořenící směs, půl hrnku vody a nechte asi 3 minuty za stálého míchání povařit. K masu přidejte pokrájený banán a vše opékejte další 3 minuty.

Poté odstavte pánev z plamene.

2. Ve větší míse promíchejte nakrájený salát, cibuli, rajče, propláchnuté fazole, kukuřici a avokádo. Směs pokapejte limetkovou šťávou. Na placky dejte zchladlé maso, zeleninu a nastrouhaný sýr a můžete okamžitě servírovat. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...